| Ryana_4764 a întrebat:

Salutare TpU, am si eu o intrebare la care sper s gasesc un raspuns. Zilele trekute am iesit cu kitziva prieteni la o bere, dupa care un prieten de`al meu ma kondus acasa. Toate bune si fumoase, am petrekut o seara minunata. Odata ajunshi la mine acasa am mai stat putin de vorba, si inainte sa plec m-a sarutat. Eu, cel putin am ramas un pic surprinsa, ne stim de foarte multa vreme dar niciodata nu a dat vreun semn ca ma place sau ceva de genu. Tot in aceeashi seara mi-a trimis un mesaj de noapte buna. A 2 zi, m`a sunat seara si a spus ca vine la mine (ca era prin apropierea kasei mele). Am iesit si am stat vreo 40 min impreuna si la despartzire iar m`a sarutat. A doua zi a plecat din oras si nu am vorbit vreo 2 zile. L`am sunat eu, si l`am intrebat daca e suparat pe mine( nu a dat nici un semn de viata 2 zile), el mi-a raspuns ca nu e suparat ci, ca s`a gindit mult la ce s`a intimplat si a ajuns la konkluzia ca nu e bine ceea ce facem. Deci intrebarea mea suna asa: oare e adeavrat ce mi-a zis( ca nu e bine ceea ce facem) ori aceasta a fost doar o skuza ca sa ne despartim...

Răspuns Câştigător
| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Pai mai intai mergeti in oras si porneste o discutzie cu tema comuna(care ii place lui)si la sfarsit il intrebi ff serios dc a spus ca nu este bine ce faceti?
sau il intrebi daca vrea sa fiti impreuna...si dc tea sarutat?
mult noroc!

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Sa va despartiti? dar erati impreuna? mai bine il intrebi daca vreti sa fiti impreuna, si de ce nu e bine ceea ce faceti, doar va placeti happy

| maiu a răspuns:

Adica nu e bine ca va sarutati sau ce? Eu zic ca e doar o cale de a iti zice sa va despartiti sau poate incepe a se indraosti de tine si nu isi doreste asta. Nu stiu ce sa zic mai bine vorbeste cu el si vezi cum o termini. Sper sa nu fie ce cred eu ( mai sus) si sa fie uspr speriat. Noroc cu el!:*