| Lauraaaaaaaaa a întrebat:

As dori sa-mi fac si eu cont pe Instagram si habar nu am cum. Ma poate ajuta si pe mine cineva? Funda love struck

Răspuns Câştigător
| annahana a răspuns:

Hei hei :*! Cont pe instagram iti poti face doar de pe telefon. Pe calcualtor nu merge sad Este o aplicatie strict pentru telefon.

1 răspuns:
| Rebelicious a răspuns:

La dispozitia ta :
1.Pe telefon (in cazul acesta: Android):
Iti instalezi instalatia din Google Play, care iti va aparea in meniu (scrii simplu "Instagram). Dupa care apesi pe iconita corespunzatoare dupa ce l-ai instalat in Meniu, si o sa iti apara doua butoane. Apesi pe Sign Up si iti creezi contul.

2.Pe Calculator:
Aici, e putin mai enervant. Faza e ca nu poti normal. Se poate doar de pe telefon. Dar, daca chiar vrei de pe calculator, procedura standard e sa trimiti un mil acolo de 2-3 randuri in care sa spui de ce vrei sa-ti faci un cont pe instagram si cum ai sa-l folosesti.

Funda? big grin