| VladestepeTPU a întrebat:

Eu la sport am 2 de 4(în carneţelul profăi) puşi pentru rezistenţăchatterbox. Întrebarea e : cum pot să nu obosesc repede la sport? şi cum fac să alerg repede big grin?

Răspuns Câştigător
| BrunetteBia a răspuns:

Trebuie sa faci niste exercitii. in weekend incearca sa mai alergi singur o jumatate de ora, apoi o sa poti in ce in ce mai mult, si o sa-ti formezi rezistenta big grin

1 răspuns:
| AndreeaCrs11 a răspuns:

Pai... intrebare, tu cand incepi sa alergi alergi fffff tare? nu... tr s-o iei mai incet la alergat.ca sa-ti menti energia. si sa bei apa inainte!