| Marius96 a întrebat:

Salutare >TPU
Imi trebuie niste retete de sucuri naturale facut la blender...
Imi puteti scrie va rog aici retetele sau da-ti-mi niste site-uri cele mai bune retete primesc Funda big grin

Răspuns Câştigător
| TraficantaDeFunde a răspuns:

Se pun in blener 1 mar curatat de coaja si fara cotor, 1 kiwi fara coaja, 1 banana fara coaja, 1 portocala fara coaja (sau suc de portocale daca ai prin frigider - gen nectar), jumate de ceasca de iaurt.

3. Se pun in blender 3 nectarine fara sambure, 1 banana, un jumatate de cana de iaurt (se poate pune un iaurt cu vanilie sau lapte de soia cu vanilie pentru cei care tin post sau sunt vegetarieni). E foarte racoros si foarte bun acum in perioada asta. Se poate face si cu piersici dar se scoate coaja.