| pix3L a întrebat:

Salutare TPU, in primul rand imi pare rau pentru categoria aleasa dar mie imi place sa mi se raspunda cat mai repede. Vreau sa ma apuc de BMX si nu stiu de care sa-mi iau, stiu doar ca bmx-urile originale merg si cu spatele, dar care sunt acelea care merg cu spatele acelea cu pinionul din fata mare sau micut, sau ambele pot merge cu spatele? Astept parerile voaste daca ati putea sa-mi lasati si cateva link-uri cu niste bmx bune, (chiar si second hand doar sa arata bine) as fi foarte recunoscator, dar sa nu fie prea scump cam 300-700 lei
pana la urma vreau sa incep usor. Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| GreenSky a răspuns:

Ar fi mai bine sa mergi la un magazin specializat si sa ceri parerea sau unui biker cu experienta!
Succes!