| DeViL24 a întrebat:

Salutare tutror! Am si eu o intrebare la voi...eu doresc sa imi pun piercing in spranceana dar am auzit ca daca iti pui in spranceana din partea dreapta esti gay... e adevarat? Piercingul pentru baieti trebuie pus in spranceana din partea stanga?(nu doresc critici)

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Nu stiu faza cu gay, insa stiu ca de obicei la baieti se pune in partea stangawinking

| DeViL24 explică (pentru AlinaaAli):

Multam asa stiam si eu

5 răspunsuri:
| reademik a răspuns:

Ba nu e adevarat, eu am 2 prieteni care au in partea dreapta

| Mark_3488 a răspuns:

Bah, la ce bun iti trebuie piercing?

| DeViL24 explică:

Mark am zis ca nu vreau critici da? vreau piercing pentru ca imi place oricum nu era treaba ta...dar alina la baieti se pune tot in partea stanga la ureche?

| AlinaaAli a răspuns (pentru DeViL24):

Da, tot in stanga!winking