| fotbalistu0 a întrebat:

Salutare tuturor! As dori si eu niste descrieri dragute pentru pozele de pe facebook happy cine imi spune cele mai dragute descrieri ii dau FUNDA! happy Va multumesc

1 răspuns:
| Adinnaaaa a răspuns:

Nu sunt toate fenomenale, dar sper sa iti placa, macar unele dintre ele. happy
1."Traieste ca si cum ai muri maine. Invata ca si cum ai trai vesnic." – Mahatma Gandhi.
2.Ai nevoie si de tristete, altfel nu ai mai sti ce inseamna bucuria.
3. Tacerea e singurul raspuns logic pe care poti sa-l dai unui prost.
4.Cea mai buna metoda pentru a-ti strica viitorul e sa traiesti in trecut.
5.Trecutul e trecut, viitorul e viitor. Prezentul e tot ce conteaza!
6. Draga cupidon, data viitoare incearca sa ne nimeresti pe amandoi!
7.Nu am tot ce imi doresc, dar iubesc ceea ce am!
8.Iti spun pentru a mia oara, fiecare zi cu tine e extraordinara!
9.We are beautiful, no matter what they say! (Suntem frumosi, nu conteaza ce spun altii!)
10.De azi am un singur scop : sa pun fericirea mea pe primul loc!
11. When your past calls, don't answer. It has nothing new to say! (Cand trecutul te suna, nu raspunde. N-are nimic nou sa-ti spuna!)
12.I want to hurt you just to hear you screaming my name! (Vreau sa te ranesc doar pentru a te auzi strigandu-mi numele!)
13.Some people make your laugh a little lauder, your smile a little brighter and your life a little better.(Unii oameni te fac sa razi un pic mai tare, zambetul tau un pic mai luminos si viata ta un pic mai buna. )
14.In the end we all discover who's fake, who's true and who would risk it all for you. (In final, cu totii descoperim cine e fals, cine este adevarat si cine ar risca totul pentru tine.)
15."Fara panica! Nu dau atentia mea pe tarfe, nu ascult, da tot aud barfe."-Dino