| CARIE a întrebat:

Salutare tuturor! Caut si eu un server de metin privat fara hamachi care sa fie simplu, adica ceva de genul metin2 ro numai sa aiba ratele mai mari si pe catusi de putin sa aiba majoritatea itemelor din item shop in joc.As vrea sa excludeti din enumeratie serverele precum gx, fun, tim, chaos...sunt facut pentru donatii... fara donatii nu poti face nimic pe server. DAU FUNDA CELUI MAI REUSIT SERVER~!

2 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Incearca Metin2Mania. Este in LB. Romana SI faci banii usor Si lvl de asemenea.
Sau poti incerca Metin2United. Este misto si asta. Te da de la lvl 30 Cu cal armat si cu toate ITML +9.
Si MondialMt2 e tare -tin sa spun ca este in franceza- Acolo mergi la Administratorul depozitului si te faci lvl 15 si si iti da ITM tot +9. Apoi la lvl 16 iti pui puteri si tot asa mergi la Cel cu tepozirhul si ti le faci P Toate. tongue
Sper sa iti fie de folos. Succes CARIE :]].

| AsMuTT a răspuns:

Salut eu ati recomand
metin2.lunaris rate de 100%
metin2.TDL
metin2.x
4yours.metin2 este foarte mistowinking
sper sa-ti placa si daca ati place vrunu funditawinking