| OchisoriAlbastrii a întrebat:

Unde ma pot angaja la 16 ani? Mentionez ca eu locuiesc in Constanta si doresc sa ma angajez pe perioada vacantei de vara...Am auzit cu impartitul pliantelor prin Cora, Auchan, Kaufland.Dar nu stiu cu cine sa vorbesc si nu stiu cam cat primesc.Umpic de ajutor va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| Boog a răspuns:

Frate las-o balta cu impartitul pliantelor ce mama naibi? Cauta-ti ceva serios, asta nu e ceva calumea, mai ales pe timp de vara, Cauta o teresa ceva pe langa litoraul sau in centru pentru ca e si mai frumos, cunosti mai multa lume, si e si mai decent zic eu, si se castiga si mai mult! BAFTA!