| cristi96_5634 a întrebat:

Salutare. Vreau sa va cer si eu daca se poate sa imi dati niste jocuri MMORPG adica Jocuri care au un anumit site propriu ele trebuie downloadate si facut un anumit account. Daca se poate sa fie asemanatoare cu Metin2. Multumesc

2 răspunsuri:
| MirunaB a răspuns:

Imvu:X...superb jocu :X

| DeluxeGroup a răspuns:

Salut, deci daca doresti jocuri te pot ajuta. 9dragons, Cabal, League of Legends, Age of Wushu, Age of Wulin, iar in curand o sa apara si Cabal2. Sper ca ti-am fost de ajutor!