| Prince Vegeta a întrebat:

Salutari, peste 7zile este banchetul si as vrea sa stiu cu ce ar fi mai potrivit sa ma imbrac...Sunt baiat si fara costumstraight face

Răspuns Câştigător
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Eu am avut banchetul saptamana trecuta nu trebuie neaparat in costum :Camasa,sacou sau geaca de piele, blugi, pantofi si papionwinking crede-ma daca mergi asa o sa dai pe toate fetele gatawinking stiu ce vorbesc asa s-au imbracat toti baieti la mine la banchet. Acum e decizia ta faci cum vreiwinking