| Toutui a întrebat:

Saluut, am nevoie de ajutor sad
Trebuie să sciu un eseu liber cu titluk " Ce stiu eu ce stie tata "?
Ceva idei, despre ce ar trebui sa fie vorba, o idee de inceput/sfarsit?
Mersi.

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Pai ce stii tu de fapt:sa butonezi cu ochii inchisi la calculator,stii ce se poarta acum,care-s cele mai tari jocuri,telefoane,ce motorizari au masinile.Ce stie tata? Cu se schimba sigurantele,cum se repara cam tot in casa/curte/masina,cum sa tocmeasca un meserias si sa-l dea afara daca e cazul, cum sa toarne un beton prin curte, sa vorbeasca cu profesorii la sedintele cu parintii, sa aplaneze un conflict, sa gestioneze bugetul casei.Cam asta e ideea cred...

1 răspuns:
| Dawniix a răspuns:

Pai ai putea sa faci un eseu despre cum parinti tau au plecat in vacanta timp o saptamana si tu ai facut tot felul de nebunii si ai dat o mare petrecere. In eseu ai putea povesti despre cum te sune intre timp si ce minciuni ii spui sau cand se intorc mai raman indicii la ce a fost iar tu le spui tot felul de chestii.