| BenyYy a întrebat:

Saluuut! Am si eu o problema. mi-am luat de putin timp un iphone 3gs, are jailbreak-ul e decodat tot merge perfect doar ca m-am conectat prin wi-fi, am intrat la installous si am ales la categoria jocuri unul oarecare... am observat ca unele costa altele sunt free am accesat unul free dar problema e ca orice as face imi cere sa ma loghez pe un id apple sau sa imi fac cont! Ideea e ca si pe calculator imi cere detalii despre cardul pe care vreau sa il inregistrez chestii. Ideea e ca daca cineva a mai intalnit problema asta si are o solutie:d! Va rog multwinking

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

CREAZA cont iTunes App Store fara credit card direct de pe telefon - http://support.apple.com/kb/HT2534

1 răspuns:
| Paulikk112 a răspuns:

Pai fa-ti idul accela p telefon si fara niciun card cauti acolo l carduri none si mai iti cere un cod poii cauta p net "code itunes " si eu am avut accea problema dar am rezolvat-o succeswinking