| lylo a întrebat:

Sambata ma duc la ziua de nastere a unui prieten! Nu prea stiu ce sa-i cumpar! dati. mi si voi o idee! funda :X

5 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Eu zic sa ii cumperi un lant din ala din piele cu un pantantiv(initiala sau zodie)

eu i-am cumparat unui prieten la moajorat si de atunci il vad mereu purtandu-l

sunt preturi foarte bune pe silverzone.ro sau silver4you.ro

| Sun life a răspuns:

Un tricou ceva!love struck sau ceva ornamental. ceva care sa reprezinte prietenia dinte voi.happylove struck un parfumthinking :*

| Smiiilee a răspuns:

Pai... ii poti lua un parfum sau un tricouhappy,

| cristiano9 a răspuns:

Eu sunt baiat, sh sincer cred ca cel mai bine ar merge 1 parfum, sau daca ii place fotbalul o minge, depinde sh cat $ ai :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut dilema asta si mi a recomandat cineva un site de parfumuri si bijuteri din argint http://parfumuriieftine.ro si am ales un parfum si un lantisor din argin si a fost foarte multumita verisoara mea de cadoul primit.