| Izomer a întrebat:

Sambata merg la majoratul unui prieten care in timpul liber joaca tenis de masa... E ok daca i-as lua o paleta de tenis Tibhar din Decathlon, la un milion? Adica credeti ca i-ar place? big grin

Răspuns Câştigător
| Pinocchio a răspuns:

Sigur ca da, de fapt gestul conteaza mai mult, dar daca si nimeresti cei place si tu ai sanse pentru ca stii ce hobby are, in mod sigur se va bucura.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi cadoul perfect.Sunt convins ca te va si premia cu un pupic macar.