| DidiChanx3 a întrebat:

Sambata o sa-mi iau un chow chow vreau sa stiu mai multe despre dresaj si acresivitatea fata de copii mici si straini daca se poate sa imi spuna cineva care a mai avut sau care e din domeniu mersi Funda :*

Răspuns Câştigător
| Lovelyix a răspuns:

Rasa chow chow e o rasa foarte prietenoasa! Cu copii mici nu e agresiv deloc! Nici cu strainii. E o rasa putin cam lenesa la maturitate, dar cat e puiut nu e lenes, e chiar vioi. E chiar bine sa iti iei aceasta rasa. Nu se dreseaza rasa chow chow. Foarte greu poti prinde ceva de ei. Doar datul labutei e mai simplu de invatat, dar dresajul nu. Sper sa iti cumperi un catelus dragut si sanatos si sa ai mare grija de el! Bafta.