| AdeElLl a întrebat:

Samsung galaxy S 2 VS Samsung galaxy s3 mini

Ce alegeti? Vreau sa imi iau unu din ele si sunt nehotarata. vreau pareri pro/contra nu conteaza, multe pareri...

3 răspunsuri:
| Maryse a răspuns:

Eu as alege Samsung galaxy s3 mini. E precum S3 dar mai mic ca dimensiuni.

| HinataYuno a răspuns:

Si eu as alege S3 mini, e un S3 mai mic.Deci e o versiune mai noua.Nu am pro/contra pentru nici una dintre cele doua, dar tot S3 mi-as lua.

| Madarra_George_1998 a răspuns:

Parerea mea este ca sa iti cumperi s2 pentru ca e mult mai avantajos decat s3 mini.Si iti voi spune de ce, in primul rand este mult mai subtire si are ecranul mai mare, apoi viteza wi-fi este mult mai buna, apoi camera la s2 este de 8 megapixeli si la s3 mini de 5.Si in ultimul rand procesorul, care este mult mai rapid la s2