| Copchilu95 a întrebat:

Saptamana viitoare am excursie de 3 zile, asa ca in liceu b-).

Ce sa fac sa fie o excursie memorabila?
^^

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Imbata te ranga si fa o orgie.

| Amrooo a răspuns:

Oho.Poi fii atent. Vorbeste cu cativa colegi si puneti toti bani.Din acei bani luati alcool si tigari la greu.In caz ca vrei sa faci s*x iti sugerez totusi sa te protejezi. Oricum ai grija sa nu lipseasca bautura, tigurile si sa nu cumva sa dormiti noaptea.Atunci o sa va vina cele mai tari idei(farse, glume, etc). Bafta si vacanta placuta!

| Copchilu95 explică:

O sa fie o excursie de 3 zile, probabil o sa fac si sex, sfaturi ceva? ^^