| aleeee a întrebat:

Saptamana viitoare ma duc in excursie cu clasa. Ce farse am putea face [noaptea] infara de cele cu pasta de dinti sau crema de ghete? Multumesc! Funda

2 răspunsuri:
| Insurgent a răspuns:

Pai...ati putea face foarte multe farse amuzantelaughing de exemplu puteti urmari filme de groaza apoi sa va speriati colegii, noaptea inainte de culcare sa le puneti un bat sau ceva lung in pat, iar apoi sa tipati in gura mare SARPE! laughing si mai sunt o gramada de lucruri de facut, o sa va dati seama cand o sa fitit acolo