| BoGhDaN a întrebat:

Sasuke va muri vrodata in Naruto Shippuden daca da in ce lupta. Si daca se poate un link pe youtobe cu lupta daca este.(funda)

2 răspunsuri:
| RoOByY a răspuns:

Episodul cu lupta lor nu a aparut inca in Romania dar sasuke nu va muri cand se va kupta cu naruto isi va aminti cum erau ei 2 si cu sakura si atunci nu se mai lupta stiu asta fiindca am fost in japonia

| Sean a răspuns:

Inca nu s-a ajuns la partea in care v-a muri Sasuke.
Winter episoadele din Romania apar cu 1 zi dupa cele din Japonia deci nu ai cum sa fii vazut tu ce se intampla