| Candyx a întrebat:

Scuzati categoria...

Deci azi m`am uitat la un film` sh acum il ador. Filmul se numeste : The Flood : Who will save our children, in romana Potopul. Vreau sa stiu mai multe despre film, adica poze cu actorii si despre actori. Unde pot vedea iarasi filmul [pe net] cu subtritare va rog. Cne ma ajuta dau funda. Va implor mult. Ma ajutati?

2 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0106930/

Nu stiu unde poti sa il vezi online,filmul nu prea este cunoscut,are o nota destul de slaba,actori slabi, putine voturi, o singura nominalizare.
Ai toate informatiile pe acel site.actori,soundtrack,etc.

| Barby18 a răspuns:

Si eu il vreau tot il caut sa il mai vad odata ca nu la`m vazut de la inceput insa... nu la`m gasit incastraight face