| ioanaily a întrebat:

Scuze de categoriehappy, cand incepem scoala?! pe 1 sau 15?

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Luni, 12 septembrie 2011! happy
---> Stiu ca altii au raspuns inaintea mea, dar imi dai te rog frumos fundita? love struck

5 răspunsuri:
| Alllllexandra a răspuns:

La noi(caras severin) in 9 septembrie

| airam a răspuns:

Anul scolar 2011-2012 nu mai incepe de pe 15 septembrie. O traditie veche de cand e scoala romaneasca se incheie, oficial, incepand de anul scolar viitor. Elevii se vor prezenta in prima zi de scoala pe data de 12 septembrie.Astfel anul scolar 2011-2012 va avea o durata mai mare decat precedentii. Va incepe pe 12 septembrie 2011 si se va termina pe 23 iunie 2012.
Regula va fi ca de acum incolo scoala sa inceapa intr-o zi de LUNI si sa se termine intr-o zi de VINERI.
Vacantele vor fi mult mai rare – practic elevii vor avea, incepand din toamna, doar trei vacante. Fata de patru pana acum.
sper ca ti-am fost de ajutor:* funda?big grin

| viky98 a răspuns:

Pe 12 din cate am auzit eu la stiri. Funda?

| ILoveMyFriendsSoMuch a răspuns:

Pe 12 septembrie.

| Hitek a răspuns:

Nu mai incepe!