| LoveJames a întrebat:

Scz categoria.sunt disperata! catelul meu are bube rosii umflate pe tot corpul, maine e dum si e inchis la veterinar, stiti cumva cu ce sa il dau pana luni pana il duc la veterinar? Va rog sunt disperata se scarpina incontinu ar fi in stare sa isi rupa si parul pentru a se scarpina...va rog!

Răspuns Câştigător
| shadybaby a răspuns:

nu e posibil sa fi facut o alergie? sau uita`te daca are purici.

2 răspunsuri:
| Babyy_3377 a răspuns:

Exista si veterinare non-stop, doar cauta pe google.eu asa am facut odata cu catelul meu, macar cauta pe google si suna sa intrebi ce ai putea face. Sper ca ti am fost de ajutorwinking

| Puffy23lvSoparla a răspuns:

CAuta alt veterinar in alt oras, probabil de la purici si capuse.Dar nu se stie sigur.Cauta alt veterinar si tu.