| Monycina a întrebat:

Se aproapie ziua mea happy
Ce idei aveti pentru a o sarbatorii?
(Cu toate ca nu pot sa fac o petrecere fiindca nu am destule persoane.) Astept idei, multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| mymy a răspuns:

1! La Multi Ani bryt! :*:*
2 imi place noul tau nume de pe joc big grin
3 eu zic sa chemi cateva fete 2 3 baieti sau cati ai si ori mergeti la o pizza ori stati acasa va jucati jocuri ceva tongue si puteti sa va uitati la filme de groaza sa va speriati daca sunteti numai fete sa va jucati cu machiajul... big grin

Eu iti urez petrecere placuta inca o data la multi ani si bafta la strans idei! big grin :*

3 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

In primul rand LA MULTZI ANI
pai si eu am facut-o tot asa, am chemat cei mai buni prieteni si am pus muzica, am mancat muuuult, am dansat, am jucat cateva jocuri, distractive, neam uitat la un film super haios. a fost tare... te sfatuiesc sa faci la fel!
xoxo

| Ixodes a răspuns:

Sa iesi la un suc cu pritenii

| gagaangel a răspuns:

Daca ai putine persoane invitate si iis unt foarte apropriate puteti merge in parca si dupa o petrecere in pijama acum depinde si ce varsta ai tubig grin
puteti merge la mc'donals sau ceva de genul ori in mall si sa va plimbati sau dc nu sa o serbezi al tna casa nu conteaza ca sunteti putini o petrecere la tine acasa ar fi frumoasa

bafta si la multi ani:X:X:XX: