| fender92 a întrebat:

Se apropie bacul si eu nu prea am invatat si nici nu prea pot sa invat (de lene) sper sa nu ma injurati.am retinut din clasa dar nu prea sunt sigur pe mine.
Voi cum ati invatat? Cum trebuie sa invat? acum ca mai am putin.

Răspuns Câştigător
| basexcu a răspuns:

Bacu e un rahat de examen numai ca toti dobitocii incearca sa streseze elevii ca e cine stie ce.Cauta subiectele pe net si invata sa lucrezi dupa model, nu invata aiurea tot, invata sa respecti exact cerintele de la subiecte.

1 răspuns:
| arysa a răspuns:

Si eu dau bacul si abia de o saptamana m-am apucat sa invat. Ca sa vezi cam cat de bine stii materia, fa niste variante si atunci o sa vezi ce trebuie sa mai inveti. Eu invat cate cavea din ce ne-au predat profii si apoi fac multe variante si.cam atat. Sper sa ne dea usor. succes!