| byby_2907 a întrebat:

Se apropie banchetul de sfarsit de clasa a 8a si ma simt incomfortabil deoarece eu vreau sa dansez cu o anumita persoana si nu s tiu daca acea pers ma va inviata p mine Poate ma inviata altcineva inainte ce sa fac? sa refuz pers respectiva doar pentru celalat care nici nu ma inviatat inca? mas simti foarte prost daca las vedea pe respectivul dansand cu altcineva in afara de mine pls cateva sfaturihappy

2 răspunsuri:
| CompleteAndUtter a răspuns:

Esti libera sa inviti pe cine vrei. Nu trebuie sa astepti sa te invite cine nu trebuie happy.

| Goofy a răspuns:

In seara banchetului de a 8 a... o sa dansezi cu cel putin 10 pers.asa ca incearca sa o iei si pe persoana care o vrei tu la dans. incearca sa te distreziwinking