| truelover a întrebat:

Se apropie Valentine's day, si nu stiu ce cadou sa ii fac la prietena mea. Va rog sa ma ajutati si pe mine cu niste idei dragute! happy

Răspuns Câştigător
| gabytzax a răspuns:

Sa mergi undeva cu ea intr-un loc romantic si sai iei ori o perna in forma de inimiuara ori un usrulet ori o poza cu voi intr-o rama cu inimiuare. Sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Ii poti lua niste cercei din argint micuti si o cutie de bomboanehappy[in forma de inima de la Milka].Eu zic ca asta chiar placea(mie nu prea imi place sa primesc plusuri, dar depinde de persoana)

| Bemineever a răspuns:

Pai...in primul rand ceva rosu sau roz,daca e feminina cu hello kitty, un lantic, o bratara...un parfum daca iti permiti! oja culoarea ei favorita! sunt fata si stiu

| Panda1900 a răspuns:

Cred ca cel mai dragut cadou de ziua indragostilor e o jucarie de plus exemplu ursulet happy...si daca tot mai este ceva timp pina pe 14 poti face si o inscriptie pe el... ceva din inima