| axeldnb97 a întrebat:

Se dau la mine numai nasoale? ce ma fac? fetele dragute mai rar da astea mai urate potop...

Răspuns Câştigător
| 4Yourself a răspuns:

Stiu cum e... Incearca sa le spui ca nu vrei sa se apropie de tine si deschide-ti orizonturile pentru cele frumoase. Daca le ignori si le spui ce te deranjaza fetelor care nu iti plac, in masura bunului simt nu cred ca ar fi asa rau.

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Asa si? zi mersi ca se dau si alea.

| Carmen100 a răspuns:

Ignora'le laughing

| Mirunelu a răspuns:

Ti-a trecum prin minte ca poate si tu esti un "nasol"?

| elenaelly1234 a răspuns:

Incearca sa te indepartezi de ele subtil.
Poate ca asta e problema. dar nu trebuie numai ele sa se dea la tine. incerca si tu si vezi ce faci :* Funda:?