| Kimy_8371 a întrebat:

Se mai poarta anul acesta tunsoarea bob?

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Da,bineinteles oric e freza se mai poarta insa altfel aranjat sau altfel tuns dar tot bob este.Dar daca tie iti alce nu trebuie ineaparat sa se poarte sau nu, daca tie iti place felul ala de tunsoare fa cum iti place nu cum zic alti ca se poarta.Te tunzi in asa fel incat sa te simti tu bine.

3 răspunsuri:
| frumusik96 a răspuns:

Da bineinteles

| ionela22 a răspuns:

Da se mai poarta si anul acesta uite si site asta sa il vezi:
http://www.tunsori-noi.com/imagini-tunsori/tunsoare-bob-2011
il copi in gogle si vezi

| Ella_4255 a răspuns:

Nup. din cate stiu anul asta e la moda tunsoarea in scari sau in V