| Anna04 a întrebat:

Se poate ca unui baiat sa ii placa(sa fie indragostit) de mai multe fete in acelasi timp?

9 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

E ceva foarte normal si nu e de condamnat

| push2gl a răspuns:

Sa ii placa da dar sa fie indragostit nu cred

| Larisa_7991 a răspuns:

Bineinteles ca nu poate nu va tine la fel la ele, pe una o poate iubi iar de cealalta sa fie decat atras fizic.big grin

| xToxicObsession a răspuns:

Da se poate. Un baiat i-a placut de mine si de o colega in acelasi timp oh go on. Dar intotdeauna trebuie sa fie o fata care sa ii placa mai mult. happy [ Cred laughing. ]

| justitiarul a răspuns:

Se poate, se poate! De ce nu? Barbatii au o inima mare, mare!

| Kiky2 a răspuns:

Da

| bianca_9726 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoretic da practit ba dar depinde si ce are stii uu la ce ma refer

| ChristinaLVU_6960 a răspuns:

Da. Si o fata se poate indragosti de mai multi baieti in acelasi timp dar mereu trebuie sa alegi doar o persoana pentru ca iubirea adevarata e doar pentru o persoana si nu mai multe