| Nextone a întrebat:

Se poate pune un status pe care sa il vada o singura persoana pentru restul sa fi offline(invisible)?

2 răspunsuri:
| N0name_7278 a răspuns:

Da. Intri invisible. Dai click dreapta pe persoana la care vrei sa apari online, dai pe stealth settings, appear online. Apoi iti pui statusul. Poti face asta cu cate persoane vrei. Bafta! Cre ca stiu pentru cine si pentru ce laughing). Nu te cunosc dar imi dau seama Nu dupa nume happy Cred ca vrei pentru iubitul tau laughing.
Hai smug Baftaa multaa:X:X

| haifisch a răspuns:

Da. Intri invisible. Dai click dreapta pe persoana la care vrei sa apari online, dai pe stealth settings, appear online. Apoi iti pui statusul. Poti face asta cu cate persoane vrei.