| anonim_4396 a întrebat:

Se poate sa intri in coma dupa ce ai avut un accident de masina?
Adica dupa 2 zile de la spitalizare cand erai bine peste doua zile saa intri in coma?
mersihappy

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In coma poti intra odaca ce se realizeaza impactul in momentul accidentului. Dupa aceea daca e ceva poate fi un soc emotional.

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

NU poti intra in coma dupa 2 zile

| Loka a răspuns:

Da se poatebig grin

| pinkflower a răspuns:

Nu mai ai cum sa mai intri dupa doua zile in coma deoarece ai fi intrat acum doua zile in coma nu dupa ce tia trecut numa dintr-o data sa fi in coma. nu are cum.