| Mihaelaa98 a întrebat:

Se pot vedea pe net rezultatele la simulari? Daca da unde? Sunt din Bucuresti.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Teoretic, notele/"rezultatele" de la Simulări NU se afişează nicăieri ( nici pe net şi nici la Avizierul şcolii )!

Ele vi se comunică verbal de către profesorul care vă predă disciplina respectivă şi se "discută" cu elevii & părinţii...
Cel puţin, aşa ar TREBUI să se procedeze big grin

Totuşi, practic ( în funcţie de "organizarea la nivel local" ), este POSIBIL ca rezultatele să fie afişate la Avizierul şcolii, ori pe site-ul acesteia ( dacă are ), sau chiar pe site-ul I.S.J. ( I.S.M.B. în cazul tău )...

Toate cele bune!

| Sociopat a răspuns:

Le vezi la avizier sau vi le zic profii de la materiile respective.

| Cameliapantiru a răspuns:

Ar trebui sa le gasesti postate pe site-ul liceului tau sau, macar, la avizierul acestuia.
In liceul meu (din Iasi), rezultatele la simulari au fost afisate si on-line, pe site-ul liceului, si la avizier.
Daca nu, poti incerca si pe site-ul ISJ Bucuresti.
Bafta!