| catahardy a întrebat:

Se uita careva la one piece? e anime. sau la alte animeuri?

4 răspunsuri:
| NewSummer2013 a răspuns:

Da! eu ma uit(de fapt mai uitam acum un an) la anime.

Imi placea: Naruto, Bleach, Blood+, Yu yu hakusho, Slayers, Detectiv Conner, Fata iadului, Vampir Knight, Death Note, Ynuiasha si mai erau cateva dar nu-mi vine-n minte numele lor acum.

Oricum de cand nu m-am mai uitaaaat, e bine ca le mai tin minte si pe asteah!laughing

| piscot_7634 a răspuns:

Eu ma uit la Tokyo Mew Mew.Si vreau sa incep sa ma uit la Sailor Moon.

| Bunny_9036 a răspuns:

Mereubig grin
acum ma uit mai mult la:
Naruto Shippuden, Seilor Moon, si One piece. Inainte ma uitam la mai multe dar neseriosiX-( astia de la cablulaughing : "Animaxul" si pe net nu imi vine sa ma uithee heeblushing

| Bunny_9036 a răspuns:

Pai`eu nu ma uit pe romani`pentru ca stau in Italia:-s. Dar aici au ajuns la partea in care Monckey D.Rufy vrea sa isi salveze fratelebig grin