| Sadiss a întrebat:

Se uita cineva la Southpark. ce personaj preferati?

8 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Eu ma mai uit uneori. Imi place de Stan si de Cartmanlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Kandy a răspuns:

Ma uit destul de des laughing. Imi plac toti, dar cel mai mult Cartman laughing

| Sadiss explică:

Mie imi place cartman si kenny. de fiecare data moare mai putin o data cand o avut noroc laughing

| Sadiss explică:

Intr-un episod. ala cu craciunul de o anulat toate sarbatorile o mai scapathee hee

| zumba zumba a răspuns:

Cartman. kenny ila moare mereu laughing app erea sa uit a scapat odata de moartea cu securea.

Răspuns utilizator avertizat
| silvium a răspuns:

Eric Cartman logic