| remina a întrebat:

Servus. Stie cineva care din profilurile de la liceul economic e mai bun: turism sau alimentatie publica - servicii?

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Draga mea turism este una, alimentatie publica altceva si prestari servicii cu totul altceva Profilul cel mai bun pentru tine este acela care tie iti place Degeaba tu alegi un profil, daca aceea meserie nu-ti place Stai putin si gandeste-te ce meserie ti-ar place tie sa practici Te pup

| cristi1995 a răspuns:

Eu sunt la profilu turism si alimentatia publica, adica sunt unu si acelasi profil.dar la unele licee sunt separate, asa ca axeaza-te pe turism dk vrei sa devii manager hotelier sau pe alimentatie dk vrei sa devi inspector opc.