| albastrel a întrebat:

Si pana la urma... cine ne face cinste maine?big grin

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Si eu...

| fluturas a răspuns:

Eu. ma cheama gabrielahee hee kiss

| fluturas a răspuns:

Eu. ma cheama gabrielahee hee kiss La Multi Ani tuturor cu numele mihai sau gabriel kiss

| juniper a răspuns:

O sa faca Adryana si Bro cinste la nunta lor big grin

| albastrel explică:

La multi anii tuturor! multa sanatate si tot ce va doriti sa vi se indeplineasca!:*

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Mama
Fratiorul
Cei doi verisori
Colegutza mea
laughing
Si prin intermediu acestui raspuns vreau sa va urez un sincer La Multi Ani!

| cretzufinish a răspuns:

Si eu....ar trebui nu?big grin Deci te imbeti laughing

| m4them4tic a răspuns:

Eu....defapt,chiar acum plec sa dau de baut prietenilor.big grinbig grin
La multi ani miebig grin si celorlalti care poarta cele doua nume sfinte!

| YLLL a răspuns:

Fac eu laughing
minae mi. e ziua si de nastere si de numelove struck

| miha_3376 a răspuns:

Si eu fac cinsteeehee heebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cum face omu: motiv de baut pentru ca`i sambata, duminica, ziua de nume, ziua Mihaelei, prima zi din saptamana asta etc laughing Mai trebuie sa recunoastetzi ca betzi ca va place nu ca ar fi ceva important laughingrolling on the floor

| mihaitza96 a răspuns:

Io ca e ziua mea de nume