| anonim_4396 a întrebat:

Simt ca innebunesc simt ca totul viata mea nu mai este ca inainte inainte ca Ea sa ma lase balta pur si simplu duminica eram cu Ea imi spunea ca ma iubeste iar luni sa mi spuna ca relatia noastra s-a terminat. Relatie care a durat Cinci ani de zile... Sa mi spuna ca a cunoscut pe cineva pe internet de si ca este indragostita...Cum este posibil asa ceva cum sa te indragostesti de cineva asa pur si simplu.mai vreau sa spun ca ea are 23 si ca el ar avea 21. simt ca nu mai sunt eu simt ca nu mai am nici un farmec de a mai trai,, mai simt ca intr un fel s au altul sa rabunat pe mine. sincer sa fiu nu prea mai stiu ce simt simt o mare trristete in sufletul meu si nu mi vine sa cred cit de usor a putut sa ma uite si sa nu i pese de mine ca ma va face sa sufar,,, totusi ar fi putut sa mi spuna pur si simplu ca nu mai poate sta linga mine ca nu ma mai iubeste dar nu sa ma paraseasca atit de urit,. As vrea sa cunosc in mod special persoane care a trecut s au trece prin ce trec eu

Răspuns Câştigător
| Răspuns_9097 a răspuns:

Păi eu am trecut prin o faza asemănătoarebatting eyelashes
Ca şi tine am suferit destul de multbatting eyelashes dar am realizat că nu îşi avea rostul,ştiu că e foarte uşor de zis,şi greu de făcut,dar încearcă să treci peste cu capul sus! Gândeşte-te că poate nu era persoana potrivită, nu era persoana aia care trebuie, gândeşte-te că poate ai pregătit ceva mult mai bun.Sincer ea nu merită nici măcar un simplu gând, dar să vorbeşti despre ea.Nu merită! Dar dacă a fost decizia ei, nu ai ce să faci într-o relaţie e nevoie de 2 nu poţi lupta numai tu singur! Ţine mine după o alta tot o alta vine, iar pe cât o iubeşti acum dublu o vei urî ţi-o spun pe propie experientă!

Multă baftă şi capul sus!

1 răspuns:
| αłναıиıα a răspuns:

Nu cred ca e vorba doar de un tip de pe net. Cred ca sunt mai multe lucruri la mijloc. Dupa 5 ani nu poate sa te paraseasca atat de usor numai daca e o femeia care nu vrea o relatie stabila, pentru un tip pe care cred ca nici nu l-a vazut. Aveai mici banuilei sau ai vazut ceva ciudat in comportamentul ei pana sa-ti spuna asta? Incearca sa mai vorbesti cu ea sa-ti dea o argumentare concreta la ceea ce a facut...e pur si simplu banal sa faca asta dupa 5 ani de zile, dar sigur nu e doar asta motivul. Cel mai bine pentru tine e sa vorbesti cu cineva si daca ea a ales calea asta, nu e calea cea buna, poate o sa`si dea seama ca 5 ani nu se dau pentru cineva pe care l`ai cunoscut virtual. Probabil se va intoarce. Sorry sad...