| Millis a întrebat:

Singura parte din scoala imi place cand imi cumpar caiete pixuri si toate cele laughing, voua nu?

Răspuns Câştigător
| Tσχץ a răspuns:

Dalaughing, cand incepem scoala e cel mai "frumos" pentru ca, ne cumparam haine, caiete etc... + ca trebuie sa ne facem cate un 'look" diferit in fiecare an laughing

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Annd a răspuns:

Mie imi place cafeaua din curtea scolii,chiulitul,mesaje in timpul orei,copiatul, sa rad, sa stau pe hol 10 minute in plus dupa ce se suna
happy

| LuckyboyRO a răspuns:

Nu, ca dau banii pe ele

| andrey910 a răspuns:

Nu