| anonim_4396 a întrebat:

Sint nou pe sait (nu inteleg ce inseamna FUNDA)

Răspuns Câştigător
| AndrikNebunik a răspuns:

Sal!
cand dai funda inseamna ca la inrebarea respectiva acel raspuns este cel mai bun dintre toate. de ex: la intrebarea asta la fiecare indrebare, in dreapta ei este cate o funda alb nugru. ca am primit un rasp. care te multumeste trebuie sa dai pe funda aia, care este in dreptul raspunsului bun.
sper ca te-am ajutat si ca acum intelegi!

5 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Funda inseamna rapunsul pe care il consideri tu cel mai bun, apare in partea dreapta si e potrocalie :*

asa ca Funda?batting eyelashes

| Romancutza a răspuns:

Funda este ca un premiu pentru cel mai bun raspuns care ti se va dawinking

| Ecou a răspuns:

Ia du-te tu putin mai la dreapta de raspunsu meu! dreapta sus iti va aparea o funda si dai click pe ea happy laughing) xD

| Love3 a răspuns:

Funda e un premiu, e ceva ce dai raspunsului cel mai bun, cel mai complet, cel care te-a ajutat cel mai mult, cel care nu a facut misto de tine, cel care s-a implicat cu adevarat. Mai pe scurt CEL Mai Bun!

Fundasmug?

| andrei995 a răspuns:

Daca iti place raspunsul si iti este foarte folositor ii dai funda drept cel mai bun raspuns dintre toate, dar nu da imediat asa oricui te ajuta daca raspunsul iti este folositor atat, dar faci cum vrei eu tiam spus ce inseamna