| eu_4161 a întrebat:

Situatia mea este:
La ora de sport...noi fetele jucam volei...cand dau sa lovesc mingea, alt-cineva din echipa mea se impinge MEREU in mine sa loveasca ea in minge:
-Ce ar trebui sa fac?-

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Vorbeste cu ea prima data!
Daca nu intelege din vorba buna, atunci vorbeste cu antrenorul /proful de sport.

7 răspunsuri:
| Zâmbărici a răspuns:

Poi sa-ti spun daca nu isi respecta randu nu te duce sa parasti adica pnm mergi la profesoara noah eu i-as trage cateva capace sh no sa se mai atinga de minge daca nu te lasa sa servesti nici cu frumosu apelezi la violentarolling on the floorrolling on the floor

eileen
| eileen a răspuns:

Spune-i sa isi pastreze locul in echipa si daca este mingea ta, sa o lovesti, daca se baga iar... spune-i profesoareihee hee

| Andreea_8014 a răspuns:

Spune-i sa te lase si pe tine sa servesti. Daca nu vrea nici asa du-te la profesor/profesoara si zii situatia, asa o sa te lase si pe tine.

| Princessee a răspuns:

Vorbeste cu ea si daca este aroganta si nu asculta spune-i profesoarei/profesorului sa o dea afara din echipa sau pur si simplu renunti tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa le f*** o minge in cap sa le sara muciilaughing)
glumesc
Baga'te si tu ca nesimtita in fata lor... poate se prind si ei ce fac.
Sau incearca sa le spui. poate o fac inconstienttongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste daca nu merge incearca cu forta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru astfel de intrebari raspunsurile sunt si mai stupide