| Alien a întrebat:

Sondaj: ale cui intrebari sunt cele mai stupide?
fiecare isi spune parerea, si nu se supara nimeni.winking

Răspuns Câştigător
| L7L a răspuns:

Ale tale fara suparare...

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

70% dintre intrebarile de la Dragoste si Sexoh go on

| LolaKissTheGirl a răspuns:

N-as vrea sa te jignesc, dar colegii de pe TPU trebuie sa fie acceptati si cu bune si cu rele. De parca tu ai fi 100% perfect. Nimeni nu e perfect, toata lumea face greseli, deci da-le o sansa si lor. Doar si ei sunt oameni.

| Bya132 a răspuns:

Ale melelaughing

| Maraaa a răspuns:

Kazimir phbbbbt
100% stupid

| GTFORetard a răspuns:

De obicei ale romanilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine, eu nu spun ca 'cutarescu' sau 'cutarescu'.
Poate la unii oameni li se pare ca ei pun intrebari inteligente(pentru ei)cum ar fi:Am 14 ani.Sa ma vopsesc blonda sau roscata? Cum imi sta mai bine?[de ex!].
La unii li se pare intrebarea stupida(mie nu, de ex. dar asta nici n-a fost pusa-inca)in timp ce la altii, destul de importanta.
Fiecare are punctul lui de vedere.
Dar ai vazut si pe TPU blog, ca sunt unele intr.sau rasp.de la care ''ramai prost''.
Numai bine!