| Lace a întrebat:

Sora mea a avut pojar si dupa 2 saptamani m-am trezit cu niste bubite...Nu am avut febra si nu m-am simtit chiar rau, se poate sa fie pojar sau o simpla alergie?

P. S : Bubitele nu sunt chiar mari, insa ma mananca si am pete pe corp...

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Nu cred că este alergie, ai luat și tu pojar! Vorbește rapid cu mama ta, este extrem de contagios.
Mai multe poți citi și aici http://www.desprecopii.com/info.asp?id=826
Însănătoșire grabnică.

1 răspuns:
| Cory_1336 a răspuns:

E posibil sa fi luat pojar de la sora ta.