| anonim_4396 a întrebat:

SP si mie va rog melodii triste de dragoste in limba romana.happyMs mult!big grin

19 răspunsuri:
| 4LeafCloves a răspuns:

Praf in ochi - 1000 de ganduri
Dana Nalbaru - Te iubesc
Natalia Barbu - Suflet gol
Adela Popescu - Doar tu
Adela Popescu - Dragostea tine cu mine

| copilu a răspuns:

Parlament .suflet pierdut; tibi scobiola nu pot sa uit; cargo ploaia; aia cimitir de amintiri; bulet abravia; codu penal daca n ai fi tu; ...si mai sunt bafta

| denylov3 a răspuns:

Nu mai suntem impreuna :X:X e superr nu mai pot renunta la ea

| denylov3 a răspuns:

Nu mai suntem impreuna :X... e superr :X:X

| sevraj a răspuns:

Asculta parazitiilaughing

| sevraj a răspuns:

Bitza-fara tine
parazitii vs. cristina raduta-amor usor la ****
parazitii-penetrarea
cheloo-iubire in gura
sunt mai multe, dar nu le tin minte laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vama Veche-hotel Cismigiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Este o melodie mai veche dar mie imi place foarte mult: Paula Seling-timpul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Animal x- nisip purtat de vant... voltaj-vara trecuta...super faine aman2love strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alex-Daca dragostea dispare

Inna-Oare, Sorry

Zeno-I'm addicted

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai lasat singur/a cu un suflet pierdut sa imi tina de urat strazi se pierd in urma mea iar norii plang din vina ta dar eu am gandu-n stele m-am agatat de ele la-am spus ca nu te mai intorci .aceiasi poveste o retraies din nou si o scriu si-o recitesc ce sa fac iubirea asta am pierdut-o sper sa gasesc iar acea flacara din mine .va doresc sa fiti fericiti si sa va gasiti jumatatea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai lasat singur/a cu un suflet pierdut sa imi tina de urat strazi se pierd in urma mea iar norii plang din vina ta dar eu am gandu-n stele m-am agatat de ele la-am spus ca nu te mai intorci. aceiasi poveste o retraies din nou si o scriu si-o recitesc ce sa fac iubirea asta am pierdut-o sper sa gasesc iar acea flacara din mine. va doresc sa fiti fericiti si sa va gasiti jumatatea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca dragostea didispare viata mea nare culoare si doare tot mai incet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Solo-imi amintesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Solo-imi amintesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vei ramine in gindul meu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra la melodii triste in limba romana si gasesti acolo

| stefania_9801 a răspuns:

E frumoasa melodia cu solo mersi frumoslove struck