| TheThingThatShouldNotBe a întrebat:

Sper ca nu gresec categoria, dar am cateva intrebari legate de facultate. Sunt la facultatea de istorie, trec in anul 2, si din anumite motive nu am apucat sa imi fac practica vara asta asa ca va trebui sa o las ca restanta. Deci, intrebarile :
- Mai pot primi bursa de studiu fara practica finalizata? (in rest am medii bune, doar 9 si 10)
-Daca nu, pot macar sa fac practica in timpul anului si din semestrul 2 sa iau iar bursa?
Multumesc happy

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Facultatea de istorie, dar care?! --- sunt multe in Ro! Fiecare facultate are reguli proprii privitoare la activitatea profesionala a studentilor. Asa ca, te sfatuiesc sa cauti informatii in regulamentele facultatii fie pe site-ul acesteia, fie la avizierul de la decanat.

p.s.Din cate stiu, bursa o primesc numai studentii integralisti