| Laurishkutza a întrebat:

Spre marea mea fericire sunt din nou in dilema... Vreau cele mai sigure si testate idei de,, ochi dulci". Imi place de un baiat si n-am nici cea mai vaga idee cum sa-i dau de inteles. El se uita deseori la mine deoarece am fost buni colegi de banca (am mai povestit) si imi zambeste. Insa nu prea vorbim, dar mereu imi zambeste. Ce as putea face? Funda pentru cele mai functionale idei!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai hai sati zic te duci la el daca chiar il placi no sa-ti fie rusine asa ca te duci la el si spui:eu am niste sentimente fata de tine as vrea sa sttiu daca si tu simti acelasi lucrulove strucksi gata daca zice da te descurci tu

| kiss2 a răspuns:

E usorhappyseriosbig grineu am avut aceasta problema si am trimis un biletel acelui baiat cu tot ce simtiam si mai departe te descurci is sigurawinking