| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a întrebat:

Spuneti-mi cele mai amuzante/jenante/penibile faze din viata voastra...Astept cat mai multe raspunsuri, iar cel mai amuzant/jenant/penibil primeste fundita

Răspuns Câştigător
| Диана a răspuns:

Intamplari penibile...Hmm...Au fost multe laughing Sa-ti spun cateva.
Mergeam odata pe strada si ma uitam la niste baieti (he he laughing )Nu eram atenta pe unde merg si deodata am dat cu capu` intr-o bara...( Ca in filmele cu prostilaughing ) Normal ca aia crapau de ras laughing si eu ma simteam ca naibalaughing ehh...
Alta...thinking Eram intr-o librarie si cautam niste carti pentru un proiect.Cartile care imi trebuiau mie erau pe ultimul raft laughing Si erau cam ingramadite.Am incercat sa scot de acolo o carte si atunci a cazut tot raftu` cu tot cu carti peste mine.Aia de la librarie m-a pus si sa le pun la loc laughing
Eram in parc si incercam eu sa fac figuri, scheme alea alea cu skateul laughing) Si mai eram cu o prietena care avea o inghetata in mana...Si nu stiu cum la un moment dat eu am cazut peste ea si peste inghetata laughing) Eram amandoua murdare si nu stiam cum sa ajungem acasa mai repede fara sa ne vada lumea in halul astalaughing)

Eram la scoala si era pauza.Si eu ma prosteam prin clasa. Dansam si cantam melodia aia ''I'm too sexy for my shirt.''laughing) si deodata intra dirigu in clasa si normal ca eu nu l-am vazut si am continuat sa cantlaughing)) Toata clasa radea si eu nu stiam de celaughing Abia dupa ce a inceput dirigu sa urle ''Ce faci Daiana? In loc sa inveti tu te prostesti pe aici?'' bla bla bla laughing) mi-am incheiat dansu` meu sexyrolling on the floor =rolling on the floor))

Doar de astea mi-am adus aminte momentan laughing

6 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Cel mai penibiiil...Pai sa vezi.Eram pe vremea cand ma prosteam si eu(adica fumam). Totul s-a intamplat la McDonald's.si aveam parul lung plus bretonul care ma cam enerva pentru ca imi intra in ochi.Si eram decat eu cu o fata, celelalte 2 s-au dus sa comande.Mentionez ca era vara, si stateam afara plus ca era full Mc-u laughing. Si eu am vrut sa-mi aprind tigara(flacara de la bricheta era la maxim, dar eu nu stiam) si nu stiu cum s-a intamplat ca mi-am dat foc la breton! omg laughinglaughing chiar asa...noroc ca nu observase nimeni(cred)si colega mea m-a ajutat sa sting repede flacara.Intr-un final fetele nu se mai puteau din ras.Noroc ca bretonul meu a fost decat putin parlit la varfuri.Si mirosea ingrozitoooor.cred ca ma spalasem cu tot ce aveam in casa.

| Klara a răspuns:

Am picat intr-o balega imensa, si eram imbracata si in alb.
It was the worst day of my whole life straight face

| roolez a răspuns:

Pai sa veziii laughing
eram
imi mik si eram
la bunici la tara.si mi se facuse somn. bunica intindea rufele pe sarma si m-am dus la ea sa o pun sa ma culce si ea a zis sa ma duc ca vine ea. si pana am ajunsd eu in casa am adormit in mijlocu` curtii happy0rolling on the floor

| BamBum_3904 a răspuns:

Mi-am scapat telefonul mobil la tara la bunica in wc. si a trebuit sa-l scot cu mana straight face

| dadolino a răspuns:

Ii explicam sefului meucare e motivul pentru care m-am certat cu o colega de munca.si ea a aparut in spatele spunandu-mi. Alina te-am auzit! am simtit ca pic jos, dar nu o barfeam. ii explicam doar. dar ea a inteles altceva.imi pare rau dar nu pot schimba nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram intr-o noapte in padure si am dat peste un boschetar si l-am fugarit de acolo pe motiv ca vroiam sa ma culc eu.