| ge0rgy a întrebat:

Spuneti-mi niste filme cu adolescenti sau cu fete. Mersi

Răspuns Câştigător
| Oanna99 a răspuns:

It's a Boy Girl Thing.

Woody şi Nell se cunosc din copilărie, sunt vecini, dar sunt total diferiţi. Woody are o bursă sportivă, în timp ce Nell învaţă mult pentru a frecventa cursurile de la Yale. În plus, nu se pot suferi. Din păcate, o ceartă care izbucneşte între ei în faţa unui exponat aztec dintr-un muzeu, are un efect devastator: cei doi se trezesc a doua zi că au trupul celuilalt. Şi asta nu e totul: fiecare distruge sistematic viaţa celuilalt, până când îşi dau seama că trebuie să colaboreze ca să o scoată la capăt.

4 răspunsuri:
| briquette a răspuns:

Greta
Twilight 1, 2, 3
sunt preferatele mele:X

| alexandrabuga96 a răspuns:

Daca vrei iti spun niste seriale care mie mi se par foarte interesante:
1.The Vampires Diaries(asta e cel mai tare)
2.Pretty Little Liars
3.Twilight(1,2 3).

| jessica_4190 a răspuns:

1. wild child
2. what a girl wants
3.mean girls 2
4.cruel intentions
5.john tucker must die
6.she`s the man
7. love wrecked
8.crazy/beautiful
AI de unde alege. sper sa te ajute

| Parla a răspuns:

Twelve