| DANU_2479 a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri actiuni va rog

Răspuns Câştigător
| Darkus a răspuns:

Incearca Siteul ASta http://www.allvoices.com/......MuY29tLw== si o sa gasesti orice joc vrei tu;)

3 răspunsuri:
| Darkus a răspuns:

Sniper Elite, Two World, Two World 2, Gothic 1, 2, 3 Infernal, Prince of Persia Sand of Time, Prince of Persia Warrior Within, Prince of Perisa Two Throne, Prince of Persia Forgotten Sands, Assasin's Creed 1, 2, Psi-Ops, Counter-Strike 1.6 Extrem, Counter-Strike 1.6 Bestial, Counter-Strike 2.0, Counter-Strike 1.8, Counter-Strike 0.0, Metin2, Metin2DMX, Metin2Fun, 4Story, Asda Story, Cabal, Good Of War, Painkiller, Call of Duty 1, 2, 3,4,5,6,7,8,

| ZâmβέŤ a răspuns:

Bus Drive,German Truck Simulator, UK Truck Simulator, GTA 4,

| Roxy9809 a răspuns:

Metin2ro,4story,Canter Straic...tu alegi.