| xXTheDeadHeroDarkXx a întrebat:

Spuneti-mi rapid ce cadou sa-i fac iubitei mele am 15 ani

Răspuns Câştigător
| Apocaliptic a răspuns:

Un buchet mare de flori, o cutie de ciocolatele si multa dragoste big grin.

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Pai tinand cont ca nu esti patron ca ii cumperi iphone 4s ar merge un buchet de flori si ceva accesori...cam asta port fetele(Bratari, coliere) ceva originalwinking pentru elebig grin, Fundulitsaa?big grin

| 12AA a răspuns:

Un colier(superficial)

| Sorinacio a răspuns:

O bratara, un colier sau daca e mai finuta un parfum.

| BulBuci a răspuns:

Pai depinde ce ii place thinking Mie mi-ar placea sa primesc ceva ce sa tina poti sai iei un trandafir rosu sa ii aratae dragostea pe care i-o porti :* si un lant din argint thinking o bratara;-? ceva finut dar acum depinde si de bugetul fiecaruialove struck Succes :* sunt sigura ca orice i-ai lua ei ii va placeawinking doar e de la tinebatting eyelashes